znak minimapa
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do němčické hospůdky

Pozvánka do němčické hospůdkyDatum konání:
15.3.2019
Datum ukončení:
17.3.2019

Na tento víkend 15.-17.3. jsme pro pivní labužníky připravili výborný speciálek Pepova 11° z jihlavského pivovaru Ježek. Tento ležák je charakteristický vyváženou svěží chutí a příjemnou výraznou hořkostí, která je podpořena výjimečnou chmelovou vůní. Má zlatavou barvu a kvalitní říz. Vůně Pepovy jedenáctky je středně silná, pivní, kvasová, pěna řidší, krémově bílá a dosti tmavá barva připomíná luční med. Její živá hořkost kombinovaná se sladovostí, plností a nezanedbatelnou chlebovostí přechází do sladovějších, téměř až medových tónů, ale vzápětí se hned zase vrací hořká vlna a tyto dvě dominující chuťové složky (sladovost a hořkost) se přijemné přelévají jedna do druhé a zpět. Ke konci hořkost přeci jen zvítězí, můžeme v ní chvílemi ucítit i nepatrnou trpkost, ale nikterak výrazně nebo nepříjemně. Speciál vařený pro všechny Pepíky, Josefy a Pepy dokonale zasytí a vydrží vás bavit celý večer. Obsah alkoholu:  4.80 % Stupňovitost / EPM (% extraktu původní mladiny):  11.00° Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně zve Romes


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

http://www.masrkh.oblast.cz

http://www.poptavka.net/popForm.aspx

Výstřižek.JPG

Občanské sdružení Dříteč:

www.osdritec.webnode.cz

Fulltextové vyhledávání

20. 3. Světlana

Zítra: Radek

Upozornění pro občany, kteří se hlásí k trvalému pobytu v obci Němčice.

Přihlášení se provádí v úředních hodinách na Obecním úřadě Němčice, vezměte s sebou občanský průkaz, rodné listy dětí do 15 let a 50 Kč za každého přihlášeného občana.

Vážení rodiče s trvalým pobytem v obci. Pokud se Vám narodí dítě, přijďte prosím s rodným listem na obecní úřad, abychom mohli dítě zapsat do naší evidence obyvatel.

Dáváte si předsevzetí do nového roku?
a) Ano a dodržuji je.
  
 46
b) Ano ale rychle na ně zapomenu.
  
 13
c)  Ano ale nedodržuji je.
  
 25
d)  Ne, nedávám.
  
 46

Návštěvnost stránek

187155