Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

14.9.2018
Datum ukončení:
16.9.2018

Na tento víkend 14.-16.9. jsme pro pivní labužníky připravili výborný ležák Ježek 11° z jihlavského pivovaru.
Jako je ježek symbolem královského města Jihlavy, představuje ležák Ježek základ sortimentu Pivovaru Jihlava. Toto pivo je charakteristické vyváženou svěží chutí a příjemnou výraznou hořkostí, která je podpořena výjimečnou chmelovou vůní. Má zlatavou barvu a kvalitní říz.
Vůně Jihlavského Ježka je středně silná, pivní, kvasová, pěna řidší, krémově bílá a dosti tmavá barva připomíná luční med. Jeho živá hořkost kombinovaná se sladovostí, plností a nezanedbatelnou chlebovostí přechází do sladovějších, téměř až medových tónů, ale vzápětí se hned zase vrací hořká vlna a tyto dvě dominující chuťové složky (sladovost a hořkost) se přijemné přelévají jedna do druhé a zpět. Ke konci hořkost přeci jen zvítězí, můžeme v ní chvílemi ucítit i nepatrnou trpkost, ale nikterak výrazně nebo nepříjemně. Jedenáctka z Jihlavy dokonale zasytí a vydrží vás bavit celý večer.
Obsah alkoholu:  4.80 %
Stupňovitost / EPM (% extraktu původní mladiny):  11.00°
A samozřejmě nebude chybět ani skvělý burčáček ze Slovácka, z vinařství pana Petra Marady!
Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně zve Romes

Občanské sdružení Dříteč:

www.osdritec.webnode.cz

19. 9. Zita

Zítra: Oleg

Jak často nakupujete v prodejně Jednota COOP v Němčicích?
a) Pravidelně každý den.

b) Občas, několikrát do týdne.

c) Nahodile, dle potřeby.

d) Vůbec.