znak minimapa
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

Pozvánka do Němčické hospůdkyDatum konání:
18.5.2018
Datum ukončení:
včera

Na tento víkend 18.-20.5. Jsme si pro naše hosty připravili ochutnávku výborného ležáku z rodinného pivovaru Ferdinand v Benešově u Prahy
Benešovské pivo Ferdinand MAX 11° je ležák lahodné chuti vařený na vyšší hořkost ze sladu z vlastní humnové sladovny a žateckého chmele Vital.
Nástup chutí dominantně sladový – sladovost je příjemná a hezky vyčnívá. Po chvíli se přidává jemnější chmelová hořkost, která je zpočátku mírně upozaděna a dobře doplňuje slad. Dojezd chuti je o odeznívání sladové stopy a nástupu hořkosti chmele. Pivo dlouhé a doslova vyzývavé – napij se ještě a pij dál (doslova). Tělo plné, říz střední, pitelnost velmi dobrá. Zrání ve sklepích: 45 dnů Složení piva: pitná voda, ječný slad, chmel Obsah alkoholu: 4,7 % obj. Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes.


Napište nám

http://www.masrkh.oblast.cz

http://www.poptavka.net/popForm.aspx

Občanské sdružení Dříteč:

www.osdritec.webnode.cz

Fulltextové vyhledávání

21. 5. Monika

Zítra: Emil

Upozornění pro občany, kteří se hlásí k trvalému pobytu v obci Němčice.

Přihlášení se provádí v úředních hodinách na Obecním úřadě Němčice, vezměte s sebou občanský průkaz, rodné listy dětí do 15 let a 50 Kč za každého přihlášeného občana.

Vážení rodiče s trvalým pobytem v obci. Pokud se Vám narodí dítě, přijďte prosím s rodným listem na obecní úřad, abychom mohli dítě zapsat do naší evidence obyvatel.

Jste pro úplný a celoplošný zákaz kouření v restauracích, barech a obdobných provozovnách?
a) Ano
  
 486
b) Ne
  
 202
c) Nevím/Je mi to jedno
  
 158

Návštěvnost stránek

159456