znak minimapa
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

Pozvánka do Němčické hospůdkyDatum konání:
15.6.2018
Datum ukončení:
17.6.2018

Na tento víkend jsme pro vás připravili světlý ležák Hron 12° z náchodského pivovaru Primátor. Je to poctivý český ležák plzeňského typu, který si na „nic nehraje“ a neprosazuje se nabubřelou reklamní kampaní. Pivo kulaté, harmonicky sladěné. Je vyrobeno dle zachovalých původních historických receptur z prvorepublikového období. Vyznačuje se plnou hořkosladkou chutí, jemným chmelovým aroma s výrazným hořkým dozníváním a vysokou pitelností. Příjemnou hořkost ležák HRON získal svařením dvou druhů žateckého chmele, jemného aromatického Žateckého červeňáku a poloaromatického hořkého Sládka.Pivo je vařeno dvourmutovým způsobem z hanáckého ječného sladu. Hlavní kvašení probíhá v otevřených kádích s minimální dobou zrání 50 dnů. Obsah alk.: 4,9 % Obj Originální chuťové vlastnosti piva HRON vyniknou správným čepováním při 7 - 10 °C. Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes


Napište nám

http://www.masrkh.oblast.cz

http://www.poptavka.net/popForm.aspx

Občanské sdružení Dříteč:

www.osdritec.webnode.cz

Fulltextové vyhledávání

19. 6. Leoš

Zítra: Květa

Upozornění pro občany, kteří se hlásí k trvalému pobytu v obci Němčice.

Přihlášení se provádí v úředních hodinách na Obecním úřadě Němčice, vezměte s sebou občanský průkaz, rodné listy dětí do 15 let a 50 Kč za každého přihlášeného občana.

Vážení rodiče s trvalým pobytem v obci. Pokud se Vám narodí dítě, přijďte prosím s rodným listem na obecní úřad, abychom mohli dítě zapsat do naší evidence obyvatel.

Jste pro úplný a celoplošný zákaz kouření v restauracích, barech a obdobných provozovnách?
a) Ano
  
 511
b) Ne
  
 210
c) Nevím/Je mi to jedno
  
 168

Návštěvnost stránek

161467