znak minimapa
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

Pozvánka do Němčické hospůdkyDatum konání:
17.5.2019
Datum ukončení:
včera

Na tento víkend 17. - 19.5. máme na čepu další ze speciálů regionálního pivovaru Ostravar: TAROS 13°.Limitovaná várka jarního speciálu připravovaná v otevřených kádích spilky, pojmenovaná po českém teplokrevníku, silném valachovi z hořické stáje. Chuťově nezaměnitelná, světlá třináctka vařená z českých aromatických chmelů s podílem bavorského sladu. Chmelená zastudena, s plným tělem a harmonickou hořkostí.
Zajímavostí pivního speciálu Taros je rovněž to, že Ostravar k přípravě Tarosu použil pro Ostravar netypický bavorský slad.  Jedná se o polotmavý slad, který se připravuje z jarního sladovnického ječmene intenzivnějším rozluštěním při klíčení a při vyšších sušících teplotách. Předností bavorského sladu, který se například hojně používá v Bavorsku při výrobě zimních bocků a doppelbocků, je výraznější barva a vyšší sladové aroma.
Speciály ze spilky jsou řadou pivních speciálů, které navazují na letitou tradici vaření chutově nezaměnitelných piv v regionálním pivovaru Ostravar. Právě z erbovního znamení pivovaru – vzpínajícího se, nezkrotného koně – vycházejí i názvy jednotlivých speciálů, které čerpají inspiraci v koňských jménech.

vrchní sládek: Vojtěch Slivoň
servírovací teplota: 8 °C
typ piva: světlý speciál
způsob kvašení: spodní kvašení
obsah alkoholu: 5,5 %

Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

http://www.masrkh.oblast.cz

http://www.poptavka.net/popForm.aspx

Výstřižek.JPG

Občanské sdružení Dříteč:

www.osdritec.webnode.cz

Fulltextové vyhledávání

20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika

Upozornění pro občany, kteří se hlásí k trvalému pobytu v obci Němčice.

Přihlášení se provádí v úředních hodinách na Obecním úřadě Němčice, vezměte s sebou občanský průkaz, rodné listy dětí do 15 let a 50 Kč za každého přihlášeného občana.

Vážení rodiče s trvalým pobytem v obci. Pokud se Vám narodí dítě, přijďte prosím s rodným listem na obecní úřad, abychom mohli dítě zapsat do naší evidence obyvatel.

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.
  
 10
b) Ne, preferuji jiná piva.
  
 2
c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.
  
 1
d) Do Němčické hospůdky nechodím.
  
 9

Návštěvnost stránek

191744