Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

13.9.2019
Datum ukončení:
dnes

Na tento víkend 13.-15.9. jsme pro milovníky rezavého moku připravili ochutnávku výtečné světlé dvanáctky z rodinného pivovaru Bernard v Humpolci. Za 20 let své existence se značka BERNARD stala pojmem a získala mnohá ocenění v různých soutěžích. Ve světlém ležáku Bernard 12° se snoubí lahodná plnost s vyváženou hořkostí doprovázenou jemnou chmelovou vůní a hustou a bohatou pěnou. Uvede se dobrým řízem a důraznou chmelovou hořkostí, zalévající oblý až medový slad rychle (po cca 2 vteřinách) překrytý chmelovou hořkostí s aromatickými, opět typicky bernardovsky svíravě "dřevitými" tóny, které se přehoupnou v klasicky hořké zakončení. To se hezky protáhne, ale neulpí.
Takovová dvanáctka jak poleno, navíc s charakterem, vždycky potěší a spolehlivě vydrží bavit celý večer.
Suroviny: pitná voda, ječný slad ze sladovny Bernard, žatecký upravený chmel
Alk. 4,9 % obj.
Stupňovitost / EPM (% extraktu původní mladiny):  12.00°
Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes

15. 9. Jolana

Zítra: Ludmila

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.

b) Ne, preferuji jiná piva.

c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.

d) Do Němčické hospůdky nechodím.

202514