Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

16.8.2019
Datum ukončení:
včera

Na tento víkend 16.-18.8. máme pro milovníky pivních ochutnávek na čepu připraven polotmavý ležák Klenot 11° Klenot je minipivovar v "Pivovarských domech" na Velkém náměstí v Hradci Králové a my jsme rádi, že vám od něj můžeme představit další kousek. Jantarový ležák s temně rubínovými tóny, Výraznou chutí českého, karamelového a mnichovského sladu, střední hořkostí a lehce nasládlou kořeněnou vůní. Tato skvělá polotmavá jedenáctka tvoří jednu z pevných stálic rodiny hradeckých klenotů z Měšťanského pivovaru.
EPM/Obj:11° / 4.5%
Složení:voda, ječný slad (český, karamelový a mnichovský slad), chmelové produkty (Sládek a žatecký)

Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes

19. 8. Ludvík

Zítra: Bernard

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.

b) Ne, preferuji jiná piva.

c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.

d) Do Němčické hospůdky nechodím.

200045