znak minimapa
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Vzkaz občana Němčic

Vzkaz občana NěmčicDatum konání:
11.12.2017
Dne 25.11.2017 proběhlo setkání u vánočního stromku spojené s Mikulášskou nadílkou. Celá akce byla perfektně zorganizovaná, děkuji tímto pořadatelům akce a to jak z řad členů zastupitelstva tak i dobrovolníkům. Moc se mi to líbilo.
 
Zároveň neděkuji těm, kteří si po akci odnesli speciální výroční půllitr Kozel, vyrobený v limitované edici, do kterého hospodský Roman točil výborné pivo. Nejednalo se o dárek od Mikuláše!!! Jak jinak si vysvětlit, že během besídky se jich 16 ztratilo? Nebo že by někdo chtěl okrást Romana a způsobit, že  na příští akci bude pít pivo z kelímku či z půllitru na zálohu?  To v Němčicích nechceme. Pokud se v nepoctivci alespoň trochu hnulo svědomí, vraťte prosím anonymně půllitry Romanovi na okno.
 
Děkuji (ne)spokojený občan Josef Blažek

Napište nám

http://www.masrkh.oblast.cz

http://www.poptavka.net/popForm.aspx

Občanské sdružení Dříteč:

www.osdritec.webnode.cz

Fulltextové vyhledávání

20. 1. Ilona

Zítra: Běla

Upozornění pro občany, kteří se hlásí k trvalému pobytu v obci Němčice.

Přihlášení se provádí v úředních hodinách na Obecním úřadě Němčice, vezměte s sebou občanský průkaz, rodné listy dětí do 15 let a 50 Kč za každého přihlášeného občana.

Vážení rodiče s trvalým pobytem v obci. Pokud se Vám narodí dítě, přijďte prosím s rodným listem na obecní úřad, abychom mohli dítě zapsat do naší evidence obyvatel.

Jste pro úplný a celoplošný zákaz kouření v restauracích, barech a obdobných provozovnách?
a) Ano
  
 387
b) Ne
  
 175
c) Nevím/Je mi to jedno
  
 136

Návštěvnost stránek

149980