Úvod > Obec > Aktuality > Úvodní zpráva

Úvodní zpráva

Dobrý den, toto je úvodní zpráva z internetových stránek obce Němčice. Prostřednictvím těchto zpráv budete pruběžně informováni o dění v obci.

Další novinky a zajímavosti naleznete také na internetových stránkách obce Němčice www.obecnemcice.cz.

Nechcete-li tyto zprávy přijímat, máte-li nějaké připomínky nebo návrhy k internetovým stránkám či k dění v obci Němčice neváhjete mě kontaktovat na emailové adrese valenta.pe@gmail.com Vašimi podněty se budu rád zabývat.

S pozdravem Petr Valenta
správce stránek

19. 11. Alžběta

Zítra: Nikola

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.

b) Ne, preferuji jiná piva.

c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.

d) Do Němčické hospůdky nechodím.

206876