Úvod > Obec > Aktuality > Informace o novém systému svozu separovaného odpadu

Informace o novém systému svozu separovaného odpadu

18.12.2020

Vážení občané,

od roku 2021 bude nově shromažďován a svážen separovaný odpad plast a papír. Rozhodnutím zastupitelstva obce byl zaveden pytlový svoz. Zdůvodnění najdete v Němčických novinách, které budou vydány do vánoc.

Každá domácnost obdrží určitý počet PE pytlů a také svozový kalendář. PE pytle si budete během roku, průběžně dle potřeby doplňovat vyzvednutím na Obecním úřadu.

Svozový kalendář je k dispozici zde.

Obecní úřad Němčice

14. 4. Vincent