Úvod > Obec > Aktuality > Informace o výběru poplatků za svoz odpadu a poplatek ze psů za rok 2022

Informace o výběru poplatků za svoz odpadu a poplatek ze psů za rok 2022

12.1.2022
Datum ukončení:
30.4.2022

Poplatek za svoz odpadu a poplatek ze psů za rok 2022 se začne vybírat v prostorách Obecního úřadu v úředních hodinách od středy 12.1.2022 a výběr bude probíhat do 30.4.2022. Prosíme o úhradu poplatků v tomto termínu.

Svozový kalendář na rok 2022 je k dispozici na stránkách obce v části Informace pro občany.

Obecní úřad Němčice

20. 1. Ilona

Zítra: Běla

Jak často sportujete?