Úvod > Obec > Aktuality > Mobilní Rozhlas v obci Němčice

Mobilní Rozhlas v obci Němčice

31.5.2021
Vážení občané,
v rámci modernizace komunikace s vámi jsme zavedli systém pro tzv. SMART komunikaci - Mobilní Rozhlas. Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať jste kdekoliv.

Co vám přinese registrace do Mobilního Rozhlasu?

• poslech běžných hlášení rozhlasu přímo z mobilu
  • novinky z úřadu přímo do telefonu
  • upozornění na krizové situace - výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, atd.
  • pozvánky na sportovní a kulturní akce
  • pozvánky na brigády dobrovolníků, kteří rádi v obci pomáhají
  • účast ve veřejných anketách

Proč a jak se registrovat?

Při registraci si můžete nastavit přesně typ informací, které vás zajímají a také ulici či ulice, kde bydlíte, kde bydlí vaše rodiče nebo máte sídlo společnosti. Dozvíte se tak například včas o výpadcích energií, blokovém čištění, poplatcích, havárii vody či kulturních událostech.

Zaregistrujte se zde: https://obecnemcice.mobilnirozhlas.cz/registrace a nezmeškáte důležité informace, které vám zjednoduší život.

Služba je zdarma!

Registrovat se můžete také přímo na našem úřadu - rádi vám pomůžeme.

Stáhněte si také aplikaci naší samosprávy

Součástí systému je i stejnojmenná aplikace “Mobilní Rozhlas”. S aplikací budete mít všechny informace a kontakty kdykoli při ruce. Díky užitečným funkcím jako je nahlašování podnětů, zvířecí detektiv nebo pátrání po pohřešovaných osobách, můžete pomoci svému okolí a v případě nouze aplikace může pomoci i vám.

27. 9. Jonáš

Zítra: Václav