Úvod > Obec > Aktuality > Němčická hospůdka - otevřeno výdejní okénko

Němčická hospůdka - otevřeno výdejní okénko

14.10.2020

Dle nařízení vlády musí být naše Němčická hospůdka od 14.10. minimálně do 4.11. uzavřena. Od 14.10. je proto otevřeno výdejní okénko, které bude otevřené každý den kromě pondělí od 12:00 do 20:00 hodin.
Alkohol včetně piva můžeme prodávat pouze s sebou (kelímků a PETek máme zatím dostatek). Všechna jídla z našeho jídelního lístku včetně pizzy a hamburgerů Vám rádi připravíme jako obvykle, ale jen do jednorázových obalů.
Vše je možné objednat i z tepla domova na telefonu 728 361 991 a jen vyzvednout.
Dezinfekce připravena. Všechny zdraví Romes.

25. 10. Beáta

Zítra: Erik