znak minimapa
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

Pozvánka do Němčické hospůdkyDatum konání:
21.2.2020
Datum ukončení:
včera

Na tento víkend 21.-23.2. máme na čepu připraven poctivý, velmi hořký ležák z Podrkonoší Krakonoš 12°. Pivo zlaté čiré barvy, které je vařeno klasickou technologií. Pro výrobu piva se používá voda z vlastní studny, která je 80 metrů hluboká. Pro uchování nejlepších vlastností a přírodního charakteru není pivo pasterováno a je pouze technologicky upraveno mikrofiltrací. Pěna je hustá a opadá pozvolna, vůně nejvíce sladová a štiplavě chmelová, jemně kvasnicová. Chuť krásně plná,  sladová, hořkost s mírnou chmelovou kořenitostí se projevuje v závěru.
Dvanáctka z Trutnova je dobrým reprezentantem pořádného českého ležáku plzeňského typu, ale počítejte s tím, že se jako silák z hor nepodbízí. Přistupuje k pivařovi chlapským stylem "ber, nebo nech být".
Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes
Obsah alkoholu:  5.10 %
Stupňovitost / EPM:  12°


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

24. 2. Matěj

Zítra: Liliana

Upozornění pro občany, kteří se hlásí k trvalému pobytu v obci Němčice.

Přihlášení se provádí v úředních hodinách na Obecním úřadě Němčice, vezměte s sebou občanský průkaz, rodné listy dětí do 15 let a 50 Kč za každého přihlášeného občana.

Vážení rodiče s trvalým pobytem v obci. Pokud se Vám narodí dítě, přijďte prosím s rodným listem na obecní úřad, abychom mohli dítě zapsat do naší evidence obyvatel.

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.
  
 179
b) Ne, preferuji jiná piva.
  
 64
c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.
  
 57
d) Do Němčické hospůdky nechodím.
  
 177

Návštěvnost stránek

212709