Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

21.2.2020
Datum ukončení:
včera

Na tento víkend 21.-23.2. máme na čepu připraven poctivý, velmi hořký ležák z Podrkonoší Krakonoš 12°. Pivo zlaté čiré barvy, které je vařeno klasickou technologií. Pro výrobu piva se používá voda z vlastní studny, která je 80 metrů hluboká. Pro uchování nejlepších vlastností a přírodního charakteru není pivo pasterováno a je pouze technologicky upraveno mikrofiltrací. Pěna je hustá a opadá pozvolna, vůně nejvíce sladová a štiplavě chmelová, jemně kvasnicová. Chuť krásně plná,  sladová, hořkost s mírnou chmelovou kořenitostí se projevuje v závěru.
Dvanáctka z Trutnova je dobrým reprezentantem pořádného českého ležáku plzeňského typu, ale počítejte s tím, že se jako silák z hor nepodbízí. Přistupuje k pivařovi chlapským stylem "ber, nebo nech být".
Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes
Obsah alkoholu:  5.10 %
Stupňovitost / EPM:  12°

24. 2. Matěj

Zítra: Liliana

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.

b) Ne, preferuji jiná piva.

c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.

d) Do Němčické hospůdky nechodím.