znak minimapa
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

Pozvánka do Němčické hospůdkyDatum konání:
dnes
Datum ukončení:
26.1.2020

Na tento víkend 24.-26. ledna máme na čepu připraven českobudějovický ležák Budweiser Budvar 12°. 
Nejurozenější samičí hlávky kvalitního žateckého chmele, čistá přírodní voda z 300m hlubokých artéských studní, přednostně vybíraná zrnka unikátní odrůdy moravského ječmene a um sládků z tohoto ležáku dělají nápoj opravdových znalců. 700 let dlouhá tradice výroby budějovického piva a unikátní, 90 dnů dlouhá doba zrání jeho jedinečnost jen umocňují.
Po napití na sebe v úvodu upozorní dobrý říz a spíše sladší chuť, za kterou jde ihned mírná hořkost budící dojem živého, voňavého chmele. V následujících doušcích získává sladší složka chuti poněkud navrch, ale díky dokonale harmonickému vyvážení nikdy nepřeváží a chmel se na konci vždy dokáže našim chuťovým pohárkům připomenout.
Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

24. 1. Milena

Zítra: Miloš

Upozornění pro občany, kteří se hlásí k trvalému pobytu v obci Němčice.

Přihlášení se provádí v úředních hodinách na Obecním úřadě Němčice, vezměte s sebou občanský průkaz, rodné listy dětí do 15 let a 50 Kč za každého přihlášeného občana.

Vážení rodiče s trvalým pobytem v obci. Pokud se Vám narodí dítě, přijďte prosím s rodným listem na obecní úřad, abychom mohli dítě zapsat do naší evidence obyvatel.

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.
  
 159
b) Ne, preferuji jiná piva.
  
 58
c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.
  
 52
d) Do Němčické hospůdky nechodím.
  
 170

Návštěvnost stránek

210845