znak minimapa
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

Pozvánka do Němčické hospůdkyDatum konání:
6.12.2019
Datum ukončení:
8.12.2019

Na tento víkend 6.-8.12. máme na čepu připravenu výtečnou dvanáctku z rakovnického pivovaru Bakalář, uvařenou v limitované edici - Bakalář za studena chmelený čerstvým chmelem.
Světlý ležák českého typu vyráběný klasickou technologií z kvalitních českých surovin.
Nezaměnitelné pivo s vyšší původní stupňovitostí, charakteristické nádherným aroma chmelových hlávek žateckého poloraného červenku a sytou barvou s temně zlatými odlesky. Pěna je průměrná se středními bublinkami, opadá pozvolna a trhá se na hladině. Ve vůni vyniká sladovost společně s chmelovými silicemi. Opravdu povedená vůně. Nástup chutí dominantně sladový, slad je doslova hutný a robustní, po chvíli se přidává decentní chmelová hořkost. Při dalších doušcích nabývá na intenzitě a přebírá vládu nad ústní dutinou. Dojezd dlouhý s odeznáváním hořkosti. Tělo plné, říz střední. Pitelnost výborná. Hutný a chmelově příjemně aromatický ležák, kdy jistě neskončíte u jediného půllitru.
Obsah alkoholu: 5,2 %
Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

12. 12. Simona

Zítra: Lucie

Upozornění pro občany, kteří se hlásí k trvalému pobytu v obci Němčice.

Přihlášení se provádí v úředních hodinách na Obecním úřadě Němčice, vezměte s sebou občanský průkaz, rodné listy dětí do 15 let a 50 Kč za každého přihlášeného občana.

Vážení rodiče s trvalým pobytem v obci. Pokud se Vám narodí dítě, přijďte prosím s rodným listem na obecní úřad, abychom mohli dítě zapsat do naší evidence obyvatel.

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.
  
 129
b) Ne, preferuji jiná piva.
  
 49
c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.
  
 43
d) Do Němčické hospůdky nechodím.
  
 154

Návštěvnost stránek

208400