Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

6.12.2019
Datum ukončení:
8.12.2019

Na tento víkend 6.-8.12. máme na čepu připravenu výtečnou dvanáctku z rakovnického pivovaru Bakalář, uvařenou v limitované edici - Bakalář za studena chmelený čerstvým chmelem.
Světlý ležák českého typu vyráběný klasickou technologií z kvalitních českých surovin.
Nezaměnitelné pivo s vyšší původní stupňovitostí, charakteristické nádherným aroma chmelových hlávek žateckého poloraného červenku a sytou barvou s temně zlatými odlesky. Pěna je průměrná se středními bublinkami, opadá pozvolna a trhá se na hladině. Ve vůni vyniká sladovost společně s chmelovými silicemi. Opravdu povedená vůně. Nástup chutí dominantně sladový, slad je doslova hutný a robustní, po chvíli se přidává decentní chmelová hořkost. Při dalších doušcích nabývá na intenzitě a přebírá vládu nad ústní dutinou. Dojezd dlouhý s odeznáváním hořkosti. Tělo plné, říz střední. Pitelnost výborná. Hutný a chmelově příjemně aromatický ležák, kdy jistě neskončíte u jediného půllitru.
Obsah alkoholu: 5,2 %
Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes

12. 12. Simona

Zítra: Lucie

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.

b) Ne, preferuji jiná piva.

c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.

d) Do Němčické hospůdky nechodím.

208400