Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

dnes
Datum ukončení:
26.1.2020

Na tento víkend 24.-26. ledna máme na čepu připraven českobudějovický ležák Budweiser Budvar 12°.
Nejurozenější samičí hlávky kvalitního žateckého chmele, čistá přírodní voda z 300m hlubokých artéských studní, přednostně vybíraná zrnka unikátní odrůdy moravského ječmene a um sládků z tohoto ležáku dělají nápoj opravdových znalců. 700 let dlouhá tradice výroby budějovického piva a unikátní, 90 dnů dlouhá doba zrání jeho jedinečnost jen umocňují.
Po napití na sebe v úvodu upozorní dobrý říz a spíše sladší chuť, za kterou jde ihned mírná hořkost budící dojem živého, voňavého chmele. V následujících doušcích získává sladší složka chuti poněkud navrch, ale díky dokonale harmonickému vyvážení nikdy nepřeváží a chmel se na konci vždy dokáže našim chuťovým pohárkům připomenout.
Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes

24. 1. Milena

Zítra: Miloš

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.

b) Ne, preferuji jiná piva.

c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.

d) Do Němčické hospůdky nechodím.