Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky Loutkář 12°

15.10.2021
Datum ukončení:
včera

Na tento říjnový víkend jsme na čepu připravili nefiltrovaný světlý ležák z chrudimského minipivovaru Loutkář. Jedná se o sváteční ležák krásné zlaté barvy a "vlajkovou loď" tohoto nového minipivovaru. Skutečně robustní tělo korunuje výrazná chmelová hořkost a stabilní hustá pěna s nádhernou vůni chmele. Zkrátka další z typických zástupců českého ležáku, který právem obdivuje celý svět.
Názvy piv tohoto minipivovaru se inspirují místními reáliemi, především loutkářskou tradicí města.
Jako víkendovou nabídku k pivu jsme pro vás připravili masovou směs se zeleninou a pórkem a smaženými hranolkami.
Tak přijďte posedět a pochutnat si!
Srdečně všechny zve Romes

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela

Kde jste trávili dovolenou v letošním roce?