Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

včera
Datum ukončení:
zítra

Na tento víkend 18.-20.září máme pro znalce připraven prémiový ležák PRÉMIUM 12° z minipivovaru Chotěboř na Vysočině.
Světlý ležák obdařený příjemnou vůní, vyrovnanou chutí chmelu a sladu, s krátkým osvěžujícím nahořklým dozvukem. Je vařený podle staré české tradice, v pulitru se zlatavou barvou a hustou pěnu. Je určen pro opravdové labužníky a příznivce tradiční české „dvanáctky“. Jemnou hořkost ucítíme již v úvodu, záhy se pak ozve nepatrně kořeněná chuť. Ve středu se rozvine báječně kulaté dokonale vyvážené tělo, zakončené skvěle dojíždějící výraznou hořkostí. Hořkost je zřetelná, ale živá, elegantní a neulpívající, tudíž k dalšímu pití jen vyzývá a povzbuzuje k přátelskému posezení.
Tak přijďte posedět a ochutnat! Srdečně všechny zve Romes
obsah alkoholu 4,9 % v obj.

19. 9. Zita

Zítra: Oleg