Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

3.7.2020
Datum ukončení:
včera

Na tento první prázdninový víkend 3.-5.7. máme na čepu připraven letní speciálek Freš IPA z programu "Volba sládků" plzeňského Prazdroje ve spolupráci se slovenským pivovarem Šariš. Ochutnejte osvěžující Session Indea Pale Ale speciál od jedné z nejoblíbenějších slovenských značek piva! Zlaté pivo se světlou krémovou pěnou. Přiměřeně výrazná vůně je chmelově ovocná, převládá citrusový, grepový až květinový charakter. V chuti se dále rozvíjí jemný chmelový charakter se sředně vyšší hořkostí, která příjemně doznívá. Celkově toto pivo působí lehkým osvěžujícím dojmem s dobrou pitelností, kterou jistě oceníte v letních dnech.
Obsah alkoholu: 4,5 %
Tak přijďte posedět a ochutnat!
Srdečně všechny zve Romes.

6. 7. Mistr Jan Hus

Zítra: Bohuslava

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.

b) Ne, preferuji jiná piva.

c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.

d) Do Němčické hospůdky nechodím.