Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka do Němčické hospůdky

7.8.2020
Datum ukončení:
9.8.2020

Na tento víkend 7.-9.8. máme pro milovníky pivních ochutnávek na čepu připraven světlý ležák Klenot 11° z Měšťanského pivovaru v Hradci Králové. Klasický světlý ležák vařený dle tradiční receptury na dva rmuty pouze z plzeňského sladu a žateckého chmele, šetrně filtrovaný. Pivo je lehčí, výborně pitelné a pěkně prochmelené českou odrůdou chmele Kazbek. Hořkost je střední až vyšší, přesto skvěle vyvážená a příjemně ulpívající na patře. Tato jedenáctka fanoušky spodně kvašených piv rozhodně nezklame!
Tak přijďte posedět a ochutnat!
Srdečně všechny zve Romes

12. 8. Klára

Zítra: Alena

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.

b) Ne, preferuji jiná piva.

c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.

d) Do Němčické hospůdky nechodím.