Úvod > Obec > Aktuality > Tříkrálová sbírka 2021

7.1.2021
Datum ukončení:
včera

Tradiční tříkrálová sbírka pro rok 2021 v obci Němčice proběhne vzhledem k okolnostem v netradičním formátu. Od čtvrtka 7. ledna do soboty 16. ledna 2021 je možné vhodit finanční příspěvek do některé z kasiček, které jsou umístěny na Obecním úřadě v Němčicích, v obchodě Jednoty COOP a v Němčické hospůdce. I v letošním roce je cílem tříkrálové sbírky pomoci lidem v nouzi. Vybrané peníze bude předávat Charita Pardubice. Děkujeme pokud nový rok začnete dobrým skutkem.

17. 1. Drahoslav

Zítra: Vladislav