znak minimapa
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Upozornění - koronavirus

Upozornění - koronavirusDatum konání:
9.11.2020

Vážení spoluobčané, dovolte nám se na Vás, s ohledem na zvyšující se počet osob s onemocněním COVID-19 na území Němčic opět obrátit ve věci dodržovaní opatření nařízených vládou a MZd. Prosíme, zejména rodiče dětí, aby dbali na opatření, které zakazuje na veřejně přístupných místech pobyt více než 2 osob pohromadě, pokud nejsou z jedné domácnosti, a povinnost zachovat odstup od ostatních osob nejméně 2 metry. V každém případě dbejte prosím na povinnost nošení roušek v zastaveném území obce, pokud se potkají na stejném místě a ve stejný čas 2 a více osob a jsou ve vzdálenosti menší než 2 metry od sebe, nejedná-li se o členy domácnosti.

Děkujeme za pochopení.

Obecní Úřad Němčice.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

Upozornění pro občany, kteří se hlásí k trvalému pobytu v obci Němčice.

Přihlášení se provádí v úředních hodinách na Obecním úřadě Němčice, vezměte s sebou občanský průkaz, rodné listy dětí do 15 let a 50 Kč za každého přihlášeného občana.

Vážení rodiče s trvalým pobytem v obci. Pokud se Vám narodí dítě, přijďte prosím s rodným listem na obecní úřad, abychom mohli dítě zapsat do naší evidence obyvatel.

Kde jste trávili dovolenou v letošním roce?
a) V zahraničí u moře.
  
 15
b) V zahraničí jinde.
  
 5
c) V tuzemsku.
  
 13
d) Doma.
  
 15
e) Žádnou dovolenou jsem neměl/a.
  
 3

Návštěvnost stránek

544152