Úvod > Obec > Aktuality > Upozornění - koronavirus

Upozornění - koronavirus

9.11.2020

Vážení spoluobčané, dovolte nám se na Vás, s ohledem na zvyšující se počet osob s onemocněním COVID-19 na území Němčic opět obrátit ve věci dodržovaní opatření nařízených vládou a MZd. Prosíme, zejména rodiče dětí, aby dbali na opatření, které zakazuje na veřejně přístupných místech pobyt více než 2 osob pohromadě, pokud nejsou z jedné domácnosti, a povinnost zachovat odstup od ostatních osob nejméně 2 metry. V každém případě dbejte prosím na povinnost nošení roušek v zastaveném území obce, pokud se potkají na stejném místě a ve stejný čas 2 a více osob a jsou ve vzdálenosti menší než 2 metry od sebe, nejedná-li se o členy domácnosti.

Děkujeme za pochopení.

Obecní Úřad Němčice.