Úvod > Obec > Aktuality > Upozornění – Přerušení dodávek plynu

Upozornění – Přerušení dodávek plynu

8.12.2020

Vážení občané, v průběhu úterý 8.12.2020 došlo v obci Němčice k neplánovanému výpadku dodávek plynu. Dodávky plynu jsou již plně obnoveny, nicméně může docházet k nutnosti restartovat plynový kotel, doporučujeme tedy jeho kontrolu. Pro další informace prosím volejte na pohotovostní linku 1239, případně kontaktujte místostarostku obce (tel.: +420 774 976 585).

17. 1. Drahoslav

Zítra: Vladislav