Úvod > Obec > Aktuality > Upozornění - uzavření místní komunikace

Upozornění - uzavření místní komunikace

26.7.2021

Upozornění - od pondělí 26. 7. 2021 bude uzavřena po nezbytně nutnou dobu místní komunikace z části obce Na Sibiři při výjezdu na hlavní silnici č. III/2985.
Náhradní trasa bude dočasně povolena po místní komunikaci, která je současně cyklotrasou č. 4124 s výjezdem na komunikaci Hradubická, před obcí Hrobice.
Při jízdě dbejte zvýšené opatrnosti!!!

4. 8. Dominik

Zítra: Kristián