Úvod > Obec > Aktuality

Upozornění - koronavirus

Datum konání: 9. 11. 2020

Vážení spoluobčané, dovolte nám se na Vás, s ohledem na zvyšující se počet osob s onemocněním COVID-19 na území Němčic opět obrátit ve věci dodržovaní opatření nařízených vládou a MZd. Prosíme, zejména rodiče dětí, aby dbali na opatření, které zakazuje na veřejně přístupných místech pobyt více než 2 osob pohromadě, pokud nejsou z jedné domácnosti, a povinnost zachovat odstup od ostatních osob nejméně 2 metry.

Publikováno 9. 11. 2020 21:04

Výsledky voleb do Senátu v obci Němčice - 2 kolo