Úvod > Obec > Aktuality > Přání do nového roku

Přání do nového roku

Vážení spoluobčané,

ještě v nás doznívá atmosféra Vánočních svátků, kdy měla většina z nás příležitost v kruhu svých nejbližších alespoň na několik dní zastavit kolotoč všedních dní, naplněných prací, povinnostmi a starostmi, a už je tu Nový rok.

Nový rok není jen údaj v kalendáři, ale pro každého z nás znamená i začátek nových plánů, předsevzetí a určení si nových cílů, které bychom během nastávajícího roku chtěli uskutečnit v soukromém i pracovním životě. Je to však i čas ohlédnutí se zpět a zhodnocení toho, co jsme minulý rok zažili, vykonali nebo nestihli udělat. Život člověka je sám o sobě pestrý a každého z nás postihly jak zlé dny naplněné trápením, smutkem a nezdarem, tak i dny dobré, veselé, radostné a šťastné. A na tom dobrém je potřeba dále zůstat, rozvíjet věci započaté a nebát se překážek.

Do Nového roku Vám přeji víc hezčích dní než těch horších, víc lásky než nenávisti, víc hojnosti a radosti, než smutku a trápení.

Pevné zdraví a hodně úspěchu v pracovním i osobním životě. Vám přeje

Celé obecní zastupitelstvo.