Úvod > Obec > Aktuality > Zasílání informačních zpráv obce Němčice

Zasílání informačních zpráv obce Němčice

1.8.2018

Na stránkách obce Němčice je možné se přihlásit k zasílání zpráv (e-mailů) s informacemi o dění v obci. Pro zasílání zpráv je možné si nastavit vybraná témata (štítky), kterých se informační zprávy obce budou týkat, a to: Kulturní a sportovní akce, Infrastruktura a služby, Němčická hospůdka, Cvičení, Kaplička, Obecní dům, Ostatní zprávy. Zaslání zpráv je možné nastavit na stránkách obce v sekci aktuality v záložce Přihlásit se k odběru novinek.

14. 12. Lýdie

Zítra: Radana

Ochutnáváte rádi pivní speciály v Němčické hospůdce?
a) Ano, speciály mi chutnají.

b) Ne, preferuji jiná piva.

c) Piva V Němčické hospůdce nerozlišuji.

d) Do Němčické hospůdky nechodím.

208520